Verzekering BA

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mail

 

Graag herinneren wij er onze leden aan dat wij een gratis verzekering BA aanbieden aan al onze leden van Heemkunde West-Vlaanderen vzw. We deden daar op 17 oktober jl. al een oproep voor. Wie er gebruik van wenst te maken, bezorgt de voorzitter een namenlijst  van zijn leden in het kader van de 'Polis Ontspanning en Sport’ bij de D.V.V. (verzekeringen)'.

Op 16 november jl. hadden we al een lijst van 10 leden met 143 namen.

U kan zich nog tot 10 december bij ons inschrijven

Bijgevolg stel dit niet langer uit !

 

Graag uw antwoord per mailbericht met daarbij de concrete namenlijst bezorgen aan  Philippe HAEYAERT, voorzitter Heemkunde West-Vlaanderen op volgend mailadres: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. .